Neginčijamai vienas iš labiausiai įspūdį sukeliančių vizualiųjų efektų yra CO2 patrankos. CO2 sklaidosi greitai, nepalieka jokių dūmų. Kas vis dėlto yra tas CO2 efektas? Jo funkcija – stiprios šalto oro srovės pūtimas. Efektas gali būti naudojamas ir šviesią dieną, kadangi ir tuomet jis būna matomas. Beje, oro srovė pučiama norimu kampu. CO2 efektai renginiams neskleidžia kvapo, nedega, nepalieka nepageidaujamų žymių ant paviršių. Žiūrovų dėmesys garantuotas.

Pas mus galite išsinuomoti tik aukščiausios kokybės, sertifikuotas bei saugias CO2 patrankas.  CO2 srovė gali siekti net iki 10 metrų aukščio. Panaudojimo galimybės beribės. Sakykime, užsklanda įeinantiems ar išeinantiems asmenims, didybe spinduliuojantys dūmų stulpai. Pastarieji efektingiausi tuomet, kai suderinami su muzika, šviesomis.

CO2 efektas renginiams labai praverčia vasarą, kai karštas oras. Su CO2 atšaldoma ištisa minia. Renginiai tampa dar įsimintesni, kai CO2 kombinuojamas su kitomis įspūdį stiprinančiomis priemonėmis (pavyzdžiui, su burbulų mašinomis ar putomis). Trokštantiems šiltuoju metų laiku pasijusti tarytum žiemą, itin tinkamas naudojimas su sniego mašina.

CO2 efektai tiesiog stulbinantys. Jie tarsi laiko mašina, kuria galima iš vasaros nukeliauti į žiemą, tarsi naujų jėgų antplūdis. Renginiai su CO2 įgauna visiškai kitokią prasmę bei įvaizdį.


CO2 patrankų nuoma

Techniniai duomenys  
Gamintojas: Universal effects (Prancūzija)
Power Jet CO2 Duo
L73cm x W60cm – H54cm; 14kg.

 

 

 

Gamintojas: MagicFx (Olandija)

CO2 Jet
13cm x 8cm x 13cm; 2,6kg.

 

 

CO2 šautuvo nuoma
(CO2 patranka laikoma rankose)

Gamintojas: Universal effects (Prancūzija)
Svoris: 2.4-3.6kg
Išmatavimai: 70cmx10(35)cmx13(30)cm

 

 

Comments are closed.