Yra ne vienas būdas, kaip gali būti pagražinti renginiai uždarose patalpose, pavyzdžiui, CO2, ugnies efektai ar konfeti. Ne mažiau įspūdingi ir įsimintini efektai renginiui, vykstančiam ne tik po atviru dangumi, o uždaroje patalpoje, yra fejerverkai-fontanai.

Pirmiausia verta paminėti, kad fejerverkai-fontanai renginiams saugūs, tylūs, taip pat nepasižymi dideliu dūmingumu. Šie renginio efektai tinkami naudoti ir klube, ir teatre, ir salėje, ir kavinėje. Fejerverkai-fontanai suteikia emocingumo ir geros nuotaikos bet kokiam renginiui. Be to, galimi naudoti ir lauke.

Su mažais fejerverkais-fontanais neretai puošiami švenčių tortai. Sceniniai fejerverkai-fontanai turi daugybę privalumų. Jie prikausto žiūrovus, kadangi tarsi sureikšmina akimirką. Šiuos efektus populiaru parodyti šventės pradžioje arba pabaigoje.

Vestuvės, gimtadieniai, prezentacijos, politiniai renginiai, filmavimai – tai tik dalis progų, kurių svarbai pabrėžti puikiai tinka minėtieji efektai. Kadangi jie saugūs, panaudojimo galimybės smarkiai išsiplečia.

Siūlome šių rūšių fejerverkus: mažieji fontanai tortų puošimui, sceniniai fontanai (viengubi, dvigubi arba trigubi), kriokliai (krintantys iš viršaus).

 

 

Comments are closed.